نمایشگاه نقاشی های ندا معین افشاری با عنوان « سوگ» پنجشنبه هفتم آبان ماه 88 به روی دیوار نگارخانه آریا می‌رود. معـین افـشاری با یـكی از نقاشی های همـین مجموعه در سال 2009 برگزیده مسـابقه بیـن الملـلی نقاشی Human-Habitation  در لندن شده است. در ادامه بیشتر بخوانید:ندا معین افشاری متولد 1360 از تهران است، لیسانس نقاشی از دانشگاه علم و فرهنگ دارد و عضو پیوسته انجمن نقاشان است.


او در محضر اساتیدی چون امیر راد و نصرا... مسلمیان دوره هایی از طراحی و نقاشی را گذرانده است.


همانطور که اشاره شد، ندا معین افشاری تا كنون در 11 نمایشگاه گروهی شركت داشته است و اینك اولین نمایشگاه انفرادی خود را با 40 اثر طراحی 33×33 تركیب مواد روی مقوا و 12 نقاشی 120×100 اكریلیك روی بوم برپا می كند.


معـین افـشاری با یـكی از نقاشی های همـین مجموعه در سال 2009 برگزیده مسـابقه بیـن الملـلی نقاشی Human-Habitation  در لندن شده است.<a href=

عنوان و موضوع نمایشگاه به فوت پدر ندا معین افشاری مربوط می شود او اولین نمایشگاه انفرادی خود را به پدرش تقدیم كرده است  . او در این آثار فیگورهایی را به تصویر كشیده كه در حال سوگواری هستند.  پشت زمینه سفید آثار و در جاهایی سفیدی فیگور در واقع بی زمانی و مكانی را نشان می دهد و تاكید بر رخ دادن مرگ در هر زمان و مكانی است .


آثار او هر كدام اسم های خاصی چون روز اول، روز هفتم، روز چهلم و... دارند كه دوره هایی از روزهای سخت سوگواری را به تصویر می كشند.


علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه  همه روزه (جز ایام تعطیل) تا 18 آبان ماه از ساعت 4 الی 8 از آثار دیدن نمایند.
شایان ذكر است نگارخانه آریا واقع در خیابان ولیعصر-بالاتر از خیابان شهید بهشتی-كوچه زرین-پلاك11 است.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 آبان 1388    | توسط: solmaz nilineshan    | طبقه بندی: هنرهای تجسمی، اطلاع رسانی،     |
نظرات()